Razem 311 575 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
12.09.2019 11:00

Kwestionariusz PERSO.IN® pozwala odkryć różnice między ludźmi. Wypełnienie kwestionariusza skutkuje wygenerowaniem opisu osobowości wypełniającego. Po badaniu dostaje się spersonalizowany raport wskazujący cechy osobowości, predyspozycje i instrukcje jak najlepiej wykorzystać je w życiu prywatnym i profesjonalnym. Praca daje o wiele większą satysfakcję, kiedy jest dopasowana pod nasze indywidualne preferencje. Znajomość osobowości, swoich potencjalnych szans i ryzyk może pomóc dokonywać lepszych wyborów.

Nasz kwestionariusz jest to narzędzie, które zawiera 150 pytań. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w obszarach nastawienia w stosunku do ludzi, otwartości na doświadczenie, stosunku do zobowiązań, inicjowania aktywności i kontaktów z innymi oraz sposobów reagowania na problemowe sytuacje.

Pełny opis zawarty jest w Raporcie Osobistym. Składa się on z ponad 40 stron, informujących o tym jaki jesteś, sferami, w których możesz być dobrym oraz potencjalnymi zagrożeniami. Można także zapoznać 10 stylów zachowań i reagowania charakteryzujących ludzi. Można też umówienia konsultacji z trenerem PERSO.IN żeby omówić raport i całościowo wykorzystać swoje mocne strony. Raport osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Jest w nim informacja jak z tobą rozmawiać, jak cię podbudowywać, co cię interesuje i co wpływa na usatysfakcjonowanie z pracy. Są też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, wykorzystywane przez profesjonalnych trenerów na szkoleniach.

Są też raporty w formie 1 strony A4 nazywane OnePager. Służą one dla zespołów i osób indywidualnych. Dzięki nim można dowiedzieć się co wpływa na motywację osoby badanej, jakie działania preferuje, co uznaje za wartościowe, a czego unikać w kontakcie.

Narzędzie stworzone jest na bazie szeroko stosowanej przez psychologów koncepcji Wielkiej Piątki. Utrzymuje wymagające standardy psychometryczne dla kwestionariuszy psychologicznych.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 12.09.2019 11:00
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 647812
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe akcesoria sportowe
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: c (niezarejestrowany)
Województwo: Podkarpackie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48539555345
Web: perso.in/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe akcesoria sportowe Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe akcesoria sportowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)