Razem 261 089 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
19.02.2008 13:20
Cena: 1 600 Zł.
O

BIEZNIA ELEKT. KETTLER OLYMPIC do 110 kg 12 km/h

Przedmiotem aukcji jest profesjonalna, solidnie wykonana bieżnia ELEKTRYCZNA FIRMY KETTLER MODEL OLYMPIC JEST W BARDZO DOBRYM STANIE TECHNICZNYM i WIZUALNYM dobrym(ryski ) BIEŻNIA TAKŻE POSIADA: SYSTEM PłYNNEGO RUSZANIA I HAMOWANIA REGULACJA KĄTA 3% 7%12% REGULACJA PREDKOSC od 0 do12 km/h WYMIARY BIEZNI : DLUGOSC 165 cm SZEROKOSC 70 cm WYSOKOSC 143 cm Komputer który liczy czas, kalorie,dystans,predkosc,puls w sondz ... więcej »
Ławka OSK GM 2004 przeznaczona jest do ćwiczeń siłowych na wyciskanie, przede wszystkim do domowych siłowni. Ławka do ćwiczeń z wyciągiem górnym i podporami pod sztangę. - Posiada regulację oparcia do 4 stopni; - Rozpiętki na nogi - można je łatwo zdemontować i w to miejsce wstawić modlitewnik, który dołączony jest do ławki; - Posiada regulację wysokości stojaków pod sztangę; - Stalowe, mocne linki zabezpieczone osłonami; - Siedzisko i oparci ... więcej »
19.02.2008 13:18
Cena: 500 Zł.
O

ROWER KETTLER SPRINT CZARNY do 110 kg OKAZJA

Mam do zaoferowania SUPER ROWER ERGOMETER FIRMY KETTLER MODEL SPRINT Jest to rower MAGNETYCZNY którego zaleta jest CICHA PRACA I DUŻY WYŚWIETLACZ ( co widać na zdjęciach ) Jest w świetnym stanie(troszke rysek na obudowie,otarcia ) , idealnie nadaje sie do ćwiczeń w domu ( dla osób w różnym wieku ) jak i dla sportowców ( np początkujących kulturystów ) Idealny na rozgrzewke przed treningiem Jest także wysokiej klasy komputer który posiada ... więcej »
19.02.2008 13:16
Cena: 550 Zł.
O

AMERYKANSKI ROWER ERGOMETR +trasy OLBRZYM

Mam do zaoferowania AMERYKANSKI ROWER ERGOMETER FIRMY PRO FORM Jest to rower Ergometer MAGNETYCZNY którego zaleta jest BARDZO CICHA PRACA WOGOLE GO NIE SŁYCHAĆ I DUŻY WYŚWIETLACZ ( co widać na zdjęciach ) Jest w świetnym stanie(troszke rysek na obudowie) , idealnie nadaje sie do ćwiczeń w domu ( dla osób w różnym wieku ) jak i dla sportowców ( np początkujących kulturystów ) Idealny na rozgrzewke przed treningiem Posiada automatyczny ... więcej »
19.02.2008 13:16
Cena: 450 Zł.
O

ROWER ERGOMETR 12 prog. do 150 kg + puls

Mam do zaoferowania SUPER ROWER ERGOMETER FIRMY BUFFALO Jest to rower Ergometer MAGNETYCZNY którego zaleta jest BARDZO CICHA PRACA WOGOLE GO NIE SŁYCHAĆ I DUŻY WYŚWIETLACZ ( co widać na zdjęciach ) Jest w świetnym stanie(troszke rysek na obudowie) , idealnie nadaje sie do ćwiczeń w domu ( dla osób w różnym wieku ) jak i dla sportowców ( np początkujących kulturystów ) Idealny na rozgrzewke przed treningiem Jest także wysokiej klasy komp ... więcej »
19.02.2008 13:15
Cena: 570 Zł.
O

ROWER ERGOMETR 16 prog. do 150 kg +tk tł. BMI

Mam do zaoferowania SUPER ROWER ERGOMETER FIRMY CRANE DOSTEPNE 2 sztuki Jest to rower Ergometer MAGNETYCZNY którego zaleta jest BARDZO CICHA PRACA WOGOLE GO NIE SŁYCHAĆ I DUŻY WYŚWIETLACZ ( co widać na zdjęciach ) Jest w świetnym stanie(troszke rysek na obudowie) , idealnie nadaje sie do ćwiczeń w domu ( dla osób w różnym wieku ) jak i dla sportowców ( np początkujących kulturystów ) Idealny na rozgrzewke przed treningiem Posiada autom ... więcej »
19.02.2008 13:14
Cena: 500 Zł.
O

Wiosla MAXXUS COACH NA SZYNIE OKAZJA SKLADANE

Niemiecki WIOSLA MAXXUS NA SZYNIE Wiosla magnetyczne Regulacja obciążenia Komputer liczy czas ,kalorie,dystans, Są w bd stanie TECHNICZYM i wizualnym ( troche,plamki rys na lakierze) Są to wiosła ogolno rozwojowe służą do ćwiczeń wszystkich partii mięsni UMOZLIWIAJĄ INTENSYWNE TRENOWANIE WSZYSTKICH MIESNI STAWOW W POZYCJI SIEDZĄCEJ,NÓG,RAMION,BRZUCHA I PLECOW GORĄCO ZACHECAM DO LICYTACJI BO NAPRAWDE WARTO! KUPUJE U SPRAWDZONYCH SPRZEDAWCÓW!
19.02.2008 13:14
Cena: 750 Zł.
O

Wiosla KETTLER COACH ! MASYWNE OKAZJA do 150 kg

Niemiecki WIOSLA KETTLER MODEL COACH Wiosła na szynie Płynna praca siodła Są w bd stanie TECHNICZYM i wizualnym ( troche rys na lakierze) Regulacja obciążenia 10 stopniowa Są to wiosła ogolno rozwojowe służą do ćwiczeń wszystkich partii mięsni UMOZLIWIAJĄ INTENSYWNE TRENOWANIE WSZYSTKICH MIESNI STAWOW W POZYCJI SIEDZĄCEJ,NÓG,RAMION,BRZUCHA I PLECOW GORĄCO ZACHECAM DO LICYTACJI BO NAPRAWDE WARTO! KUPUJE U SPRAWDZONYCH SPRZEDAWCÓW!
19.02.2008 13:11
Cena: 1 050 Zł.
O

YORK POWER STATION 3000

Witam mam do zaoferowanie tzw. atlas jego stan oceniam na BDB :)) serdecznie zapraszam do kupna
Ogłoszenia 361 do 369 z 369
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)